top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıjenerik Ambalaj

A-Box Koli Nedir.? A-Box Koli Nasıl Üretilir.?

A-Box koli, tamamen müşteri ihtiyaçlarına özelleştirilmiş, genellikle online alışveriş siteleri ve e-ticaret şirketleri tarafından kullanılan, katlanabilir bir mukavva kutudur. Bu kutular, özellikle nakliye sırasında ürünlerin hasar görmesini önlemek ve müşteri memnuniyetini artırmak için tasarlanmıştır.

A-Box koli, tek parça kesilmiş mukavva levhalarının özel bir makinede belli bir düzene göre bükülmesiyle üretilir. Bu kutular, diğer mukavva kutulara göre daha az zaman ve emek harcanarak üretilebilir ve katlanarak depolanabilir.

A-Box kutuların üretimi için öncelikle müşterinin ihtiyaçlarına göre mukavva levhaları kesmek ve delikler açmak gerekir. Daha sonra, levhalar, özel bir yapıştırıcı ile birleştirilerek kutunun temel yapısı oluşturulur. Kutunun yan duvarları ve alt kısmı bu şekilde oluşturulduktan sonra, kutunun üst kısmı kapatılır ve koli tamamlanır.

A-Box kutular, müşteriye özel baskılar veya tasarımlarla da kişiselleştirilebilir. Bu kutuların özellikle online alışveriş siteleri tarafından tercih edilmesinin nedeni, müşteri memnuniyetini artırmanın yanı sıra, düşük maliyetli, hafif ve katlanabilir olmalarıdır.

12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page